Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
Diamond Partner(s)
microsoft
Bilgisayar yazılımları alanında dünya lideri olan Microsoft 1975 yılında kuruldu. Microsoft’un 30 değişik dildeki ürünlerinin dağıtımı, 275’i aşkın ülkede gerçekleştirilmektedir. Türkiye ofisini 1993 yılında açan Microsoft, kişilerin ve kurumların gerçek potansiyellerini ortaya çıkaran yazılımlarıyla insanları ‘her zaman, her yerden ve her cihazdan’ bilgiyle buluşturmakta ve ekosistemiyle Türkiye’nin bilişim gücü için çalışmaktadır.
netapp
NetApp, veri depolama, yedekleme, iş sürekliliği, felaket kurtarma, arşiv ve güvenlik çözümlerini yüksek performans, yönetim kolaylığını düşük toplam sahip olma maliyeti ile sunan ve bu alanlarda uzmanlaşmış bir teknoloji firmasıdır. 1992 yılında Silikon Vadisi’nde kurulan şirket, şu anda dünyanın en büyük veri depolama şirketleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. NetApp her yıl yüzde 15-20 oranında bir büyüme kaydederken, Türkiye pazarında ise faaliyete başladığı 2005 yılından itibaren pazardaki varlığını her geçen yıl güçlendirerek devam ettiriyor.NetApp, iş yeniliklerini hızlandıran ve mükemmel maliyet etkinliği sunan yenilikçi depolama ve veri yönetim çözümleri üretir. NetApp’in tüm dünyada şirketlerin daha hızlı bir şekilde daha ileri gitmelerine yardımcı olma tutkusunu keşfetmek için www.netapp.com adresini ziyaret edin.
Platinum Partner(s)
Bilgisayar yazılımları alanında dünya lideri olan Microsoft 1975 yılında kuruldu. Microsoft’un 30 değişik dildeki ürünlerinin dağıtımı, 275’i aşkın ülkede gerçekleştirilmektedir. Türkiye ofisini 1993 yılında açan Microsoft, kişilerin ve kurumların gerçek potansiyellerini ortaya çıkaran yazılımlarıyla insanları ‘her zaman, her yerden ve her cihazdan’ bilgiyle buluşturmakta ve ekosistemiyle Türkiye’nin bilişim gücü için çalışmaktadır.
Gold Partner(s)

Dataserv Bilişim Teknolojileri A.Ş., Türkiye'nin artan bilgi teknolojileri ihtiyaçlarına sistem entegrasyonu ve yazılım alanlarında çözümler üretmek amacıyla 1997 yılında kurulmuştur. BT Güvenliği ve BT Optimizasyonu çözümlerine odaklanan Dataserv; Kimlik Yönetimi, Veri Güvenliği, Ağ Erişim Güvenliği, Log Yönetimi, Veri Tabanı Güvenliği, Bulut Bilişim, Veri Tabanı Uygulama Yönetimi, Doküman Otomasyonu, İşyükü Otomasyonu ve Sanallaştırma alanlarında çözüm ve ürünler sunmakta ve bu alanlarda dünya lideri firmaların Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Aldığı işi başarıyla sonuçlandırmaya ve zamanında teslim etmeye odaklanmış olan Dataserv, değer yaratan ürün ve projelerle müşterilerine avantaj sağlamayı misyon edinmiş bir kurum olarak Telekomünikasyon ve Finans sektörlerinde çok sayıda proje bazlı ‘Başarı Hikayesine’ imza atmış yetkin kadrosuyla hergeçen gün istikrarla büyümektedir. Tek merkezden yönetilebilen otomasyon motoru aracılığıyla birçok işletim sisteminin, veri tabanının ve hazır çözümün kontrol, otomatize ve entegre edilmesine imkan veren ürünler geliştiren, iş süreci otomasyonu konusunda uzmanlaşmış bir kurum olan Automic, Türkiye'de Dataserv tarafından temsil edilmektedir.
Panasonic, geniş çaplı tüketici, işletme ve sanayi ihtiyaçları için elektronik ürünlerin geliştirilmesi ve imalatında dünya lideridir. Merkezi Japonya’nın Osaka şehrinde yer alan ve 31 Mart 2013 tarihinde sona eren mali yılda 7.3 trilyon yen konsolide net satış açıklayan şirketin hisseleri Tokyo, Osaka ve Nagoya borsalarında işlem görmektedir. Kurulduğu ilk günden itibaren iş faaliyetleri aracılığıyla toplumlara katkı sunmayı amaçlamış bir markadır. Bünyesindeki Toughbook (dayanıklı notebook) ve Toughpad (dayanıklı tablet) markaları, zorlu koşullarda çalışan saha çalışanları için tüm ürünlerinde güvenlik, rahatlık ve ulaşılabilirliği mümkün kılarak tüketicilerin yaşamlarına değer katmayı hedeflemektedir. Altyapı, kamu sektörü, savunma, taşımacılık, sağlık, perakende ve üretim gibi sektörlerdeki mobil çalışanlar Toughbook ve Toughpad’ler sayesinde artık daha verimli çalışabilmektedirler.
IT Verisini Anlamlandırıyoruz. Logsign, IT sistemlerinin görünürlüğünü arttırmayı, sorun çözümlemeyi ve IT yöneticisinin hayatını kolaylaştırmayı hedefleyerek kurulmuştur. 2010 yılında İstanbul merkezli kurulan Logsign, bugün 1500 den fazla orta ve büyük ölçekli kuruma log yönetim çözümlerini ulaştırmıştır. Tümleşik veya dağıtık yapıda çalışabilen mimarisi, NoSQL veri dizaynı ve modern arayüzü ile BIG-LOG projelerinde büyük ölçekli kurumlara özel çözümler sunmaktadır.
Silver Partner(s)
Avaya, dünya çapında her büyüklükten şirkete birleşik iletişim, çağrı merkezi, ağ iletişimi, video konferans ve ilgili hizmetleri sağlayan iletişim çözümleri sağlayıcısıdır. Aralarında Fortune 500® listesinde yer alan şirketlerin % 85’i de dahil olmak üzere bir milyondan fazla kurum IP Telefon, Çağrı Merkezi, İşbirliği, Mobilite, Ağ İletişimi ve Video Konferans çözümleri için Avaya’yı tercih etmektedir.
Cyber-Ark® Software, uyumluluğu, üretkenliği geliştirmek ve kurumları içsel tehditlere ve gelişmiş dış tehditlere karşı korumak için ayrıcalıklı kullanıcıları, uygulamaları ve hassas bilgileri koruma ve yönetme konusunda uzmanlaşmış global bir bilgi güvenliği şirketidir. Cyber-Ark’ın ödüllü Ayrıcalıklı Kimlik Yönetimi, Hassas Bilgi Yönetimi ve Ayrıcalıklı Oturum Yönetimi ile kurumlar, güvenlik yatırımlarında geri dönüşler sağlarken hem yerleşik hem sunucu üzerindeki hem de buluttaki veri merkezi erişimlerini ve aktivitelerini daha verimli bir şekilde yönetebilirler. Cyber-Ark Software, 1999’da sektörün saygın isimleri arasında yer alan, güvenlik konusunda uzman bir ekip tarafından uçtan uca güvenliğin öncelikli, esas tasarım ihtiyacı olarak tutulduğu gerçekten verimli bir güvenlik ürünü yaratma hedefiyle kuruldu. Cyber-Ark, yüzde 35’i Fortune 100 listesinde yer alan firmalar ve dünyanın en büyük 10 bankasından 7’sini de kapsayan binin üzerinde global müşteri ile çalışmaktadır.
Bilişim teknolojileri sektöründe bilgisayar donanımları ve çevre birimleri dağıtıcısı olarak faaliyet göstermektedir. Dağıtıcısı olduğu Panasonic marka doküman tarayıcıları ve doküman yönetim sistemleri ile ilgili kamu kurum ve kuruluşlarında sistem entegratörleri ile profesyonel çözümler sunan bir teknoloji şirketidir. Tesco Bilişim A.Ş. bünyesinde, dünya devi doküman tarayıcıları olan lider markaların Türkiye dağıtıcılığını yapmaktadır. Hacimli tarama yapabilen doküman tarayıcılarıyla birlikte kullanılan; Tarama, Sharing Software, Image Capture Plus, Görüntü İyileştirme, OCR yazılımları ile kuruluşlar için teknolojik farklılıklar yaratmıştır. Ankara merkezli olan Tesco Bilişim A.Ş. kuruluşundan itibaren doküman tarayıcıları konusunda kısa zamanda Türkiye’de pazar liderliğine yükselen firmalar arasındadır. Kamu alımlarında hızlı, güvenilir çözümler sunan Türkiye’nin merkezi satın alma kuruluşu olan Devlet Malzeme Ofis’inin de sözleşmeli katalog firmasıdır. Tesco A.Ş. hizmetlerine yenilikçi ürünlerle, müşteri memnuniyetini misyon edinmiş ticari değer olarak devam edecektir.
Türkiye’nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir. Turkcell Superonline, Türkiye’de evlere kadar 1000 Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, genişbant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır.
Altyapı yazılımı alanında dünya lideri olan Symantec, her şeyin bağlantı içinde olduğu bir dünyada hem kurumların hem de kullanıcıların güven içinde olmalarını sağlar. Symantec müşterilerinin altyapılarını, bilgilerini ve bu dünyadaki tüm iletişimlerini korumalarına imkan veren, güvenlik riskleri, kesintisiz çalışabilirlik, uygunluk ve performansa yönelik yazılım ve hizmetler sunar. Merkezi Cupertino, Kaliforniya’da bulunan Symantec, faaliyetlerini 40’tan fazla ülkede sürdürmektedir. Symantec hakkında daha fazla bilgiye www.symantec.com web adresinden erişebilirsiniz.
Vodafone 5 kıtada, 30 ülkede faaliyet yürüten, Şubat 2011 itibariyle yaklaşık 359 milyon müşterisi ve 40 şebeke ortaklığı bulunan gelirler bazında dünyanın en büyük mobil iletişim şirketlerinden birisidir. Daha fazla bilgi için www.vodafone.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Websense, Inc.; kurumları en son siber saldırılar ve veri hırsızlığına karşı koruyan, dünya lideri bir markadır. Websense TRITON tümleşik güvenlik çözümleri; web güvenliği, e-posta güvenliği, mobil güvenlik ve veri kaybı önlemeyi (DLP) en düşük toplam mülkiyet maliyeti ile sunmakta, 11.000’in üzerinde büyük kurum Websense TRITON’ın güvenlik zekasını APT, hedefli saldırlar ve gelişen malware’lere karşı kullanmaktadır. Websense veri sızıntısını, bilgi hırsızlığını önler ve güvenlik yaptırımlarını en iyi şekilde uygular . Küresel bir ağa yayılmış olan Websense kanal ortakları ölçeklenebilir, tümleşik cihaz ve bulut tabanlı Websense TRITON çözümlerini dağıtmaktadır. Websense TRITON daha fazla risk durdurur; www.websense.com/proveit websitesinde daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Yenilikçi, yüksek performanslı ağ güvenliği çözümlerinde öncü olan Fortinet, Bütünleşik Güvenlik Sistemleri (UTM) pazarında lider konumdadır. Fortinet özellikle BT güvenliğindeki yeniliklere ve kuruluşların karşılaştığı sürekli değişim gösteren tehditlere yönelik yeni çözümler geliştirmeye odaklanır. Fortinet, ürünleri ve güncelleme hizmetleri sayesinde, dünyanın dört bir yanındaki şirketlerin, servis sağlayıcıların ve devlet kuruluşlarının BT güvenliği altyapısını sadeleştirirken dinamik güvenlik tehditlerine karşı kapsamlı, bütünleşik ve yüksek performanslı koruma sağlar. Bunun sonucunda, dünyanın en büyük ve en başarılı kuruluşlarının çoğu Fortinet’e güven duymaktadır. NetScreen’in kurucusu, eski başkanı ve CEO'su Ken Xie tarafından 2000 yılında kurulan Fortinet, bugün ağ ve güvenlik konusunda deneyimli ve profesyonel bir kadro tarafından yönetilmektedir. Lider ağ güvenliği şirketi olarak Fortinet’in konumu, araştırma şirketleri, endüstri analistleri, ticari kuruluşlar ve medyanın yaygın onayıyla kabul edilmektedir.

RZK Mühendislik ve Bilgisayar Sistemleri 1994 yılında kurulmuştur ve network sistemleri, network güvenlik sistemleri, kurumsal veri depolama sistemleri ve veri iletişimi konularında faaliyet göstermektedir. Network sektöründe, 20 yılı aşan geçmişi ve tecrübesi ile, birçok projeyi başarı ile tamamlamıştır. RZK; Fortinet, A10 Networks, Netgear ve Corero ürünlerinin Türkiye dağıtıcılığını yapmaktadır. RZK, 2004 yılı başından beri Fortinet firmasının Türkiye distribütörüdür. Geçtiğimiz 10 yıl içerisinde, güçlü ve tecrübeli bir ekip desteği ile, Fortinet markası Türk Güvenlik Pazarında liderler arasında yerini almıştır.
Exhibit Partner(s)
ARTEK GRUP BILISIM BURO MALZEMELERI TIC. LTD. STI.” 2011 yılında kurulmuş Ankara merkezli bir firmadır. “Devlet Malzeme Ofisi” resmi tedarikçi firmasıdır. 3 yıldır tüm devlet kurumlarına, bakanlıklara, üniversitelere ve özel şirketlere IT ürünleri, bilgisayar, yazılım ve donanım satışı ve hizmeti vermektedir.
Türkiye’de bilişim sektörünün önde gelen firmalarından 4S Bilgi Teknolojileri 1996 yılında Ankara’da kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne özel ve kamu sektörlerine tedarik, entegrasyon, teknolojik çözümler, iş sürekliliği, bilgi güvenliği ve bilgi teknolojileri yönetimi hizmetleri vermektedir. Ankara ve İstanbul’da ofisleri, Türkiye'nin çeşitli illerinde de bölge temsilcilikleri, ortağı olduğu Digitek Bilişim Hizmetleri ile tüm Türkiye genelinde yetkili servis ağı bulunmaktadır.
1976 yılında kurulan Acer, kendini insanların hayatlarını iyileştiren, yenilikçi ürünleri tasarlama, araştırma, pazarlama, satış ve desteğine adamış bir donanım + yazılım + hizmetler firmasıdır. Acer'ın sunduğu ürünler arasında bilgisayarlar, ekranlar, projektörler, sunucular, tabletler ve akıllı telefonlar — müşterilerimizin sınırların ötesini keşfetmeleri ve daha fazla deneyim sahibi olmaları için ihtiyaç duydukları araçlar mevcuttur. Acer 7400 kişiye istihdam sağlamaktadır ve dünya çapında (IDC 2013) toplam bilgisayar alanında 4. sıradadır. 2013 yılı gelirleri 12,02 milyar dolara ulaşmıştır. Daha fazla bilgi için lütfen www.acer.com adresini ziyaret ediniz.
Kablosuz inovasyon alanında global bir lider olan BlackBerry®, 1999 yılında mobil sektörde bir devrim yarattı. Bugün BlackBerry, mobil deneyimlerin sınırlarını sürekli genişleterek dünya çapındaki milyonlarca müşterisinin başarısına ilham katmayı hedefliyor. 1984 yılında Waterloo, Ontario’da kurulan BlackBerry, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik ve Latin Amerika’daki ofisleriyle faaliyet gösteriyor. BlackBerry NASDAQ Borsa’sına (NASDAQ: BBRY) ve Toronto Borsa’sına (TSX:BB) kotedir. Daha fazla bilgi için www.blackberry.com ziyaret edilebilir.
Casper Bilgisayar, 3 idealist girişimci tarafından 1991 yılında İstanbul’da kuruldu. Casper bugün, tüm Türkiye’ye yayılmış 2000’in üzerinde satış ve servis noktası ile hizmet vermektedir. Casper, Türkiye’deki yatırımları ve teknoloji dünyasına yön veren yenilikçi vizyonu ile ülkemizin lider bilgisayar üreticisi konumuna gelmiştir. En son teknolojiyi modern tasarımlarla bütünleştirip, geniş fiyat aralığında tüketicilere ulaştıran Türkiye’nin en yüksek bilinirliğine sahip bilgisayar markasıdır.

Check Point Software Technologies Ltd. (www.checkpoint.com), müşterilerine her türlü tehdite karşı eksiksiz koruma sağlayan, güvenliğin karmaşıklığını azaltan ve daha düşük toplam sahip olma maliyeti sunan, internet güvenliğinde dünya lideri firmadır. Check Point'in müşterileri arasında Fortune ve Global 100 şirketlerinin tamamı dahil olmak üzere her ölçekten onbinlerce kurum yer almaktadır.

1996 yılında kurulumuş olan ve Borsa Italiano’da işlem gören Itway Grup Katma Değerli Dağıtıcılık (Value Added Distributor) VAD operasyonlarını İtalya, Fransa, İspanya, Portekiz, Yunanistan ve Türkiye’de yürütmektedir. Dağıtıcılığını yaptığı ürünleri sistem bütünleştirici ve katma değerli bayileri aracılığı ile Türkiye pazarındaki son kullanıcılara ulaştırmaktadır. Itway VAD Türkiye’nin ürün portföyünde Check Point, HP Enterprise Security (ArcSight, TippingPoint, Fortify), BlueCoat, BlueCat, Algosec, Vasco, Backbox, SourceFire, PHD Virtual ve CyberArk ürünleri bulunmaktadır. Itway VAD Türkiye dağıtıcılığını yaptığı ürünlerle ilgili eğitimler açarak son kullanıcılara ve iş ortaklarına hizmetler sunmaktadır.
Yıldız Holding şirketlerinden Exper, kuruluşundan itibaren insan ve hizmet kalitesine verdiği değeri tüm iş süreçlerine yansıtarak, Toplam Kalite Yönetimi yaklaşımını etkin olarak uyguluyor. Çalışmalarını kurumsal ürünlerde liderlik vizyonu ile sürdürerek, ağırlıklı olarak masaüstü bilgisayar kategorisine odaklanıyor. Düzenlediği kampanyalarla herkesin kolayca bilgisayar sahibi olabilmesini amaçlayan Exper, Türkiye genelindeki 800’ü aşkın bayileri ve perakende zincir marketler aracılığıyla tüketicilerle buluşuyor.
Labris Networks, internet ağ güvenliğinde Ar-Ge odaklı üretimi birincil koşul olarak belirlemiştir. Yeni Nesil Güvenlik Duvarı, UTM, Webfiltre, Antivirüs/Antispam Ağ Geçidi, IPS, DDoS Mitigator ürün ve bulut güvenlik servisleriyle Ağ Güvenliği pazarının rekabetçi markası Labris Networks, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'nın en hızlı büyüyen şirketlerinin sıralandığı Deloitte Technology Fast500 listesindedir. Siber tehditleri ve yayılımlarını takip ederek siber savunma araçlarının en önemli analiz ve karar bileşenlerini geliştirmek için kurduğu Cyber Warfare Lab’da DDoS Mitigator- Türkiye'nin ilk Siber Savaş Aracını üretmiştir. Common Criteria EAL4+ seviyesinde sertifikalandırılmış Türkiye’nin tek ağ geçidi markası olarak Labris Networks, her türlü sanal tehdide karşı yakın koruma sunmaktadır.
LOGO Siber Güvenlik ve Ağ Teknolojileri A.Ş., LOGO Yatırım Holding A.Ş.’nin bir kuruluşu olup; işletmelerin mali kayıplarının önlenmesi, iş sürekliliklerinin ve kurumsal itibarlarının korunmasına yönelik donanım ve yazılım ürünleri geliştirmektir.
McAfee Inc. 2 milyar $ cirosu, 6000 çalışanı ve Dünya genelindeki 60 ofisi ile işi sadece güvenlik olan Dünya’nın en büyük çözüm üreticisidir. Santa Clara, ABD merkezli McAfee, teknolojik çözümler üreten ve tüm dünyada kullanılmak üzere proaktif çözümlerin güvenlik alanlarında kullanılmasını sağlayan sistemler geliştirmektedir. Ağ ve bilgisayar güvenliği alanındaki çözümleri ile faaliyet göstermekte olan McAfee Inc. ev kullanıcıları, KOBI’ler ve büyük kurumsal firmalar için çözümler üretiyor. Bu çözümler kısaca; risk tespit ve yönetimi, atak önleme, anti virüs, anti spyware, anti spam ve içerik filtreleme, URL filtreleme, veri sızıntısını önleme, veri şifreleme, uygunluk yönetimi ve mobil güvenlik olarak sıralanabilir. McAfee Inc. son yedi senedir Türkiye’de kendi ofisi ile iş ortaklarına ve müşterilerine hizmet vermektedir. http://www.mcafee.com
Mobit Şirketler Grubu, 1998 yılından bu yana katma değerli iş çözümleri üretmekte, satış öncesi ve sonrası destek hizmetleri sunmaktadır. OT/VT, Sunum Sistemleri, Enerji Depolama, Tablet PC ve Kurumsal İş-Altyapı çözümlerini kamu kuruluşları, özel şirketler ve çözüm ortaklarının hizmetine sunmaktadır. Casio başta olmak üzere 10’dan fazla markanın Türkiye ve Bölge distribütörlüğünü sürdürmektedir.
2005 yılında kurulmuş olan NATEK A.Ş. Bilgi Güvenliği Yönetim yazılımlarında Türkiye’de pazar lideri konumundadır. NATEK tarafından geliştirilen yazılımlar 200'den fazla kurumsal müşteride kullanılmaktadır. 300.000’den fazla lisans satılmış ve çok farklı sektörlerde başarı kazanılmıştır. Kamu kurumları, ordu, savunma şirketleri, finans kuruluşları ve belediyeler bu sektörlerden bazılarıdır. NATEK bünyesinde Güvenlik ve Olay Yönetimi, Ağ Erişim Kontrolü, Mobil Cihaz Yönetimi, Veri Sızıntısı Önleme, Ağ & Sistem Yönetimi, Veri Şifreleme, Videokonferans ve Enerji Dağıtım Verimliliği alanlarında yazılımlar üretilmektedir.


Günümüzde Modüler UPS teknolojilerinde sektöründe lider ve sektör dinamiklerini belirleyen NECRON Enerji, kritik yükler için tasarlanan yüksek verimli, ileri teknoloji, çevre dostu Modüler UPS ürün gamı, dinamik/hızlı büyüyen güç kalitesi ihtiyaçlarına hızlı ve efektif satış öncesi danışmanlık, satış ve satış sonrası çözümleri ile dünya çapında kamu ve özel sektördeki müşterilerine kesintisiz, güvenilir çözümler sunmaktadır.
Netcom Bilgisayar A.Ş. 1986 yılından bugüne, 28 yıldır bilişim sektöründe Kamu Kuruluşlarına ve Kurumsal İşletmelere yönelik çalışmalar yapmaktadır. Bünyesinde Kare Bilgisayar, Netsim Yazılım, Netcom Bilişim, Netform Dijital Matbaacılık şirketlerini bulunmaktadır. Şirketimizde Öne çıkan çözümler ve uzmanlıklarımız : Server, Storage, Blade Çözümleri , Sunucu ve Masaüstü Sanallaştırma Teknolojileri, Switch, Wi-Fi, Router, Firewall, IP Telephony, Network Güvenlik Sistemleri, FKM Çözümleri, Sistem odaları tasarım ve kurulumları, Siber Güvenlik çözümleri ve IT danışmanlık hizmetleridir. Şirketimiz CISCO,Vmware,Veeam,Fortinet,Fireeye,IBM,Huwai,Oracle,Microsoft iş ortağıdır.
OKI, işletmelere profesyonel, uygun maliyetli, ofis içi baskı çözümleri sunan global bir markadır. Sunduğu ürünler, bugünün ve yarının işletmelerinin ve bu işletmelerin iş akışlarının verimliliğini artırmak için tasarlanmıştır. OKI, çalışma gruplarına ve her ölçekte işletmeye yönelik A3 ve A4 renkli ve siyah/beyaz yazıcı ve çok fonksiyonlu yazıcılar (MFP) ile birlikte eksiksiz bir ürün yelpazesine sahiptir. Faks, POS ve nokta vuruşlu yazıcılarıyla baskı çözümleri eksiksizdir. Bunlar, ofis içi baskı işlerini kolaylaştırmak için sınıflarındaki en iyi ürünlerdir. OKI, yazıcılarda dijital LED teknolojisinin gelişimine 20 yıl önce öncülük etmiştir. OKI LED teknolojisi sayesinde, OKI yazıcıları daha kompakt, çevre dostu ve enerji yönünden verimlidir. Print Smart, Print OKI www.oki.com.tr
Teknoser, teknolojide ilklerin yaratıcısı Hitay Yatırım Holding bünyesinde, 65 hizmet noktası ve 700’ün üzerindeki çalışan sayısı ile Türkiye Bilgi ve İletişim Teknolojileri pazarında önde gelen sistem entegrasyon ve saha hizmetleri firmalarındandır. Bilgi ve iletişim teknolojileri sektöründe lider, uluslararası üretici ve çözüm sağlayıcı firmalar ile iş ortaklıkları yapan şirketimiz, sistem entegratörü kimliği ve yaygın saha gücü ile tüm IT hizmetlerini yüksek müşteri memnuniyeti sağlayarak sunabilen organizasyona sahiptir.
Sentim Bilişim; bilgisayar teknolojisini ülkemize getiren, gelişimine ve yaygınlaşmasına öncülük eden lider firmalardan biridir. 20 yılı aşkın geçmişine birçok ilki ve başarıyı sığdıran Sentim, günümüzde de sektöre yön vermeye devam etmekte, gelişen teknolojilerle ve değişen sektör ihtiyaçlarına yeni, özgün ve uzman yaklaşımlarla çözümler üretmektedir. 2000’li yıllardan itibaren IT sektöründe sistem entegratörü olarak yüzlerce çalışanıyla müşteri verimliliğini artırıcı ve iş hayatını kolaylaştırıcı makro ölçekli özel çözümler üreten Sentim; sağlık, eğitim, arşivcilik, güvenlik vb. alanlarda ulusal çaplı birçok projeyi başarıyla gerçekleştirmiş, ülkenin her yerinde milyonlarca insanımıza bilişim konforunu taşımıştır. Dünyada en prestijli şirket sıralaması olan Fortune 500 listesinin içerisinde yer alan Sentim, Türkiye’nin e-dönüşümündeki öncü ve lider firmalarından biri olmaya devam etmektedir.
TÜRKKEP, Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) hizmetleri sağlamak üzere, BTK tarafından yetkilendirilmiş ülkemizin ilk ve tek özel girişim sermayesiyle kurulmuş güven kurumudur. TÜRKKEP, kurumsal güvenilirliği ve tarafsızlığı ilke edinen; sahip olduğu birikimi, teknolojik altyapısı, uzman kadrosu ve güven kurumu olma özellikleriyle, ülkemizin öncü Kayıtlı Elektronik Posta Hizmet Sağlayıcısı (KEPHS) olarak tüm şirketlere, kurumlara, kuruluşlara ve bireylere KEP hizmetleri ve çözümleri sağlamaktadır.
Türksat A.Ş., uydular üzerinden haberleşme hizmetlerini gerçekleştiren önde gelen uydu operatörlerinden biridir. Ulusal egemenlik kapsamındaki uydu yörünge pozisyonlarının işletme yetkisine sahip olan Türksat, sahip olduğu kablo platformu üzerinden de yurtiçi abonelerine kablo TV ve Internet hizmeti verir. e-Devlet Kapısı’nın altyapısını ve kamu kurumları ile entegrasyonunu üstlenen Türksat, genişbant VSAT projeleriyle uydularımızın etkin biçimde kullanılmasına öncülük eder.
Veeam® Modern Veri Merkezleri için Gelişmiş Veri Koruma sunarak işletmelerin sürekli çalışmasına olanak sağlamaktadır. Patentli ürünlerimiz, bir işletmeyi her koşulda çalışır durumda tutmanın zorluklarını bilerek; yüksek hızda kurtarma, doğrulanmış koruma, riskleri azaltma, uçtan uca görünüm ve veri kayıplarından kaçınmayı sağlayacak çözümleri sunar. 2006’da kurulan Veeam’in dünya çapında 111.500’den fazla müşterisi bulunmaktadır.
Lunch Partner(s)
EMC, sağladığı ürün, servis ve çözümleriyle veri depolama ve yönetimi alanında dünya lideridir. EMC sunduğu veri depolama ve yönetimi sistemleri ile kuruluşların bilgilerini daha iyi ve daha düşük maliyetlerle yönetmelerini, korumalarını ve paylaşabilmelerini sağlamakla birlikte bilginin yaşam sürecinden maksimum değeri almalarına imkan yaratmaktadır. EMC ile ilgili detaylı bilgiye www.emc.com.tr adresinden ulaşılabilir.
UTARİT kurulduğu 1995 yılından itibaren OT/VT (Otomatik Tanımlama/Veri Toplama) sistemleri konusunda, son teknolojileri içeren yeni uygulamalar geliştirmek için AR-GE çalışmaları yapmakta ve işletmelerde verimliliğin artırılmasına yönelik bilgilerini müşterileriyle paylaşmaktadır. Verimliliğin artırılması ve hizmetin sürdürülebilirliği, Utarit’in önemli farklarından birini oluşturmaktadır. Tamamı yerli sermaye ve işgücüne sahip olan Utarit’te, bilişim konusunda uzman yazılım, donanım, AR-GE, elektronik mühendisleri ve uygulama danışmanları ile yazılım / donanım servis ve destek sorumluları hizmet vermektedir. www.utarit.com
Media Partner(s)
Konak Medya bünyesinde 3 yıldır yayınlanan ve Şubat 2007'den itibaren Türkiye Bilişim Vakfı’nın sponsorluğunda çıkan Bilgi Çağı’nın imtiyaz sahibi TBV adına Faruk Eczacıbaşı’dır. Bilgi Çağı, inovasyon konusunda karar vericiler üzerinde baskı unsuru olmayı amaçlar. Yani hedef odaklıdır ve bu hedef “Türkiye’nin inovasyona önem vererek, inovasyonla büyümesi” olarak özetlenebilir. Misyonu Türkiye’de bilimsel inovasyon kültürü ve bilincini yayarak, ülkenin bilgi ekonomisini canlandırmak, dünya pazarlarında tanınırlığını artırmak üzere farkındalığı oluşturma,bilişim teknolojilerinin daha yoğun ve etkin bir şekilde kullanılmasını sağlamak üzere, araştırma ve geliştirme çalışmaları için ayrılan kaynakların en verimli şekilde kullanılmasına öncülük etmektir.
Aylık periyotlar halinde okuyucularıyla buluşan BT Günlüğü dergisi İçeriğiyle kurumsal yazılım, donanım ve ICT pazarını hedefliyor. Kurumların BT altyapılarının oluşturması ve iyileştirmesine yardımcı olacak detaylı incelemelerin ve testlerin yanı sıra aynı zamanda hazırladığı satın alma rehberleriyle de şirketlerin bu zorlu yolculuğuna eşlik ediyor. Bunlara ek olarak şirketlerin planladıkları yatırımların doğru yerlerde kullanılması için hazırladığı tavsiyelerle yollarına ışık tutuyor. Ayrıca sektördeki başarı hikayelerini özel röportajlarıyla destekleyerek okuyucularına sunuyor. BT Günlüğü aynı zamanda, son teknolojileri ve sektördeki gelişmeleri detaylı makaleleri ve analiz dosyalarıyla inceleyerek sektörümüzdeki gelişmeleri okuyucularıyla paylaşıyor. 64 sayfa gibi oldukça zengin bir içeriğe sahip BT Günlüğü dergisi aylık 5000 kişinin üzerinde bir kitleye ulaşıyor.
Maxihaber.Net – “Online Sektörel Gazete” 23 Nisan 2004 tarihinde günlük olarak güncellenen sektörel bir gazete olarak internet üzerinden yayın hayatına başladı. Türkiye’nin en hızlı büyüyen online gazetelerinden birisi oldu. Maxihaber.Net, Bilişim, Finans, Otomotiv, Lojistik ve Turizm sektörleri ile ilgili günlük haber yayını yapmaktadır.
Maxihaber.Net – “Online Sektörel Gazete” 23 Nisan 2004 tarihinde günlük olarak güncellenen sektörel bir gazete olarak internet üzerinden yayın hayatına başladı. Türkiye’nin en hızlı büyüyen online gazetelerinden birisi oldu. Maxihaber.Net, Bilişim, Finans, Otomotiv, Lojistik ve Turizm sektörleri ile ilgili günlük haber yayını yapmaktadır.
Telepati Dergisi Türkiye’nin ilk aylık enformasyon ve telekom teknolojileri dergisi olup, 1995 Temmuz ayından bu yana kesintisiz yayın yapmaktadır. Sektöre haber/yenilikleri doğru ve tarafsız olarak ulaştıran; hiçbir gruba bağlı olmaksızın, tamamen yansız ve dürüst yayın ilkelerine bağlı kalan dergimizin misyonu; öncelikle, telekomünikasyon sektörünün kişi, kurum ve kuruluşlarını birbirleri ile iletişim içinde tutmak, birlikte çözüm üretilmesine katkıda bulunmak, üretilen çözümlerin ilgili sektörlere tanıtılmasında ve pazarlanmasında araç rolünü üstlenebilmektir.
“Turk.internet.com hem yurtiçinde hem de uluslararasında demografik olarak web’deki en çekici çevrimiçi çevrelerin dikkatini çekmektedir. Okuyucu grubu alım gücü ve karar verme yetkisi olup yüksek eğitim görmüş, teknik ve idari yönetici görevlerinde bulunan profesyonellerden oluşmaktadır. Web üzerinden sektör bilgisi temininde ve internet eğitimlerinde turk.internet.com’u ayrılmaz bir parçaları olarak görmekteler. Bu başarı ve güven sekiz yıldır 13 ana konuda ve 107 alt konularda 400+ yazarın ve akademisyenin sağladığı haberler, analizler, röportajlar ve şirket haberlerinde gösterilen titiz ve profesyonel çalışma sonucunda kazanılmıştır. Türkiye’de ICT sektörünü zamanında ve doğru bilgiler ile takip etmek isteyen herkes için tavsiyemiz web sitemizi her gün ziyaret etmeniz. www.turk.internet.com. “
Fiber Yazılım bünyesinde 2011 yılından beri faailyet gösteren www.teknolojioku.com tüm dünyadan en güncel teknoloji haberlerini okuyucularına sunup birçok basın kuruluşuna teknoloji haberlerini sağlamaktadır. Aynı zamanda Android uygulamasıyla, Playstore'da en çok indirilen / ziyaret edilen en iyi puana sahip teknoloji haber uygulamasına sahiptir.